KAYIT


Kayıt Ücreti 6.900 TL
Konaklama Ücretleri
Tek Kişilik Oda Çift Kişilik Odada Kişi Başı
Acapulco Resort Otel 1.350,00 € 900,00 €
Dış Katılım Ücreti 70 €

Yukarıdaki kayıt konaklama fiyatları 3 Mayıs 2023 giriş 7 Mayıs 2023 çıkış olmak üzere 4 gece her şey dahil fiyatlardır.

KKTC Bilgilendirme: Kıbrıs girişlerinde üzerinde T.C. Kimlik numarası ve fotoğraf bulunan, hasar görmemiş yeni kimlik kartı ibrazı zorunludur. Sürücü belgesi ve eski nüfus cüzdanları geçerli değildir. Bebekler dahil olmak üzere tüm çocuklar için de fotoğraflı yeni kimlik kartı uygulaması geçerlidir. Fotoğrafsız kimlik kartları ile giriş yapılmamaktadır.

Tam pansiyon plus konsept; Sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfe , öğle ve akşam yemekleri esnasında ve 10.00-24.00 saatleri arasında Lobby barlardan alınacak limitsiz KKTC yerli içecekler (Kutu içecekler , Türk kahvesi ve Cappucino hariç) ve toplantı esnasında 2 kez kurabiyeli kahve molası dahildir.

KDV Kanununun 1. ve 6. maddelerine göre, yurtdışında gerçekleşen mal teslimleri ile yurt dışında ifa edilip yine yurtdışında yararlanılan hizmetler KDV'nin konusuna girmemektedir. Verilen hizmetler Türkiye'de ifa edilmediğinden / bu hizmetlerden Türkiye'de faydalanılmadığından düzenlenecek faturalarda KDV uygulanmayacaktır.

Dış katılım ücreti günlük olarak hesaplanmalıdır. Kayıt ücretine ek olarak kongreye katılacak gün sayısı kadar dış katılım ücreti ödenmelidir.

TRANSFER
Çift Yön Transfer 100 €

Yukarıda yer alan fiyat çift yön toplu transfer (kişi başı) transfer hizmet bedelidir. Kişiye özel transfer istemeniz doğrultusunda organizasyon sekretaryası ile iletişime geçiniz. Transfer hizmetinin gerçekleştirilebilmesi için uçak biletlerinin eksiksiz olarak ekmud2023@valor.com.tr adresine iletilmesi gerekmektedir.

İptal Koşulları

Valör Kongre Organizasyonları’na yapılacak iptal talebi halinde; 20 Şubat 2023 tarihine kadar ücretin %50’si geri ödenir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmaz. İptal nedeni ile yapılacak geri ödemeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

Kayıt

Kayıt işlemleri için lütfen organizasyon sekretaryası ile iletişime geçiniz.